O Nás

FLEX
DIGITAL AGENCY

Digitální agentura z Karlovarského kraje, která se nebojí dělat věci jinak.

40+

klientů

Za tři roky se nám podařilo získat důvěru skvělých lidí, z nichž mnozí se stali našimi přáteli. Moc si toho vážíme a jsme ze to vděční!

60+

dokončených projektů

Podařilo se nám nejen vybudovat si dobré jméno, ale také získat mnoho velkých projektů, a to i od těch největších firem Karlovarského kraje.

3 měsíce

průměrná doba realizace

Jsme FLEXibilní a pracujeme opravdu rychle. Hotový projekt vždy dostanete včas dle předem stanoveného harmonogramu. Nesmyslné výmluvy u nás neuslyšíte.

10+

Specialistů

Vedle celého týmu vývojářů a designerů u nás najdete také SEO konzultanta, copywritera, webového analytika, specialistu na dotační poradenství.

100 %

Originální weby

Nepoužíváme šablony, webové stránky vždy tvoříme na míru potřebám konkrétního zákazníka. Od nás získáváte unikátně propracované projekty.

naše hodnoty

Spolehlivost.

Můžete se na nás spolehnout, a to za každé situace. Očekávejte pravidelnou komunikaci, plnění termínů, férové jednání. Co slíbíme, splníme. Nebojíme se přiznat, pokud uděláme chybu (což se u nás samozřejmě nestává, ale kdyby..).

Proklientský přístup.

Všechny zakázky řešíme s individuálním přístupem a maximálním silím. Neposkytujeme pouze jednorázové služby, ale dodáváme komplexní řešení postavené na dlouhodobé partnerské spolupráci.

Kvalita.

Nabízíme kvalitní a moderní řešení. Do každého projektu a vzájemné spolupráce dáváme 100 % našich znalostí. Neustále se školíme a vzděláváme, čerpáme inspiraci na zahraničních workshopech a konferencích.

Out team

Our Team of Experts

join the team

Want to shape the future of branding?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.

Full name
Job title
Full name
Job title
Full name
Job title
Full name
Job title
Full name
Job title
Full name
Job title
PŘIPRAVENI NA SPOLUPRÁCI?

Pojďme se sejít u dobré kávy.

Pomůžeme na cestě k vaší digitální budoucnosti. Stačí se ozvat.