Web

Od jednostránkových microsites přes korporátní weby po rozsáhlé informační portály. V oblasti tvorby webových stránek umíme doslova všechno. Výsledky nejsou jen dobré, jsou skvělé.

Web

Od jednostránkových microsites přes korporátní weby po rozsáhlé informační portály. V oblasti tvorby webových stránek umíme doslova všechno. Výsledky nejsou jen dobré, jsou skvělé.

Co vám můžeme nabídnout?

Korporátní webové stránky

V oblasti tvorby korporátních (firemních) webových stránek jsme opravdoví profíci! Podívejte se na naše portfolio, které vás jistě přesvědčí. Tvorba korporátního webu vyžaduje nejen unikátní grafiku na míru a dodržování korporátní identity, ale samozřejmě také preciznost a vysoké požadavky na stabilitu, rychlost, bezpečnost. Struktura korporátního webu musí být jasná, srozumitelná, intuitivní a minimalistická. Na základe důkladné analýzy vždy navrhujeme individuální řešení tak, aby web odpovídal aktuálním trendům a byl co nejvíce konkurenceschopný.

Webové stránky pro státní a veřejné instituce a organizace

Webové stránky pro státní organizace a veřejné instutuce mají svoje specifikum. Např. víte, že podle zákona č. 99/2019 Sb. státní a samosprávné instituce musí provozovat přístupný web podle nové normy WCAG 2.1.Za přístupný web lze dnes považovat takový web, který bude návštěvník s těžkým zdravotním postižením schopen i přes svůj zdravotní handicap efektivně používat. Pomůžeme vám, poradíme a navrhneme řešení přímo pro vás. Naše zkušenosti spojíme s vašimi požadavky i se zaměřením a typem organizace.

Webové stránky pro neziskové organizace

Pro neziskové organizace web je především nástrojem komunikace s institucemi a případnými dárci. Plnění grantových podmínek či vztahy se sponzory často záleží na srozumitelnosti a správnosti webových stránek. Důležitým faktorem je také jednoduchost redakčního systému, aby organizace byla schopna svůj web dlouhodobě spravovat. Všem neziskovým organizacím, charitativním sdružením, sportovním klubům pomáháme bezplatným dotačním poradenstvím s následnou možností financování tvorby webových stránek prostřednictvím regionálních či celostátních kreativních voucherů.

PŘIPRAVENI NA SPOLUPRÁCI?

Pojďme se sejít u dobré kávy.

Pomůžeme na cestě k vaší digitální budoucnosti. Stačí se ozvat.