Služby pro váš úspěch v digitálním světě.

Klademe důraz na kreativní řešení, rozumné termíny i ceny. Přinášíme nápady i novou perspektivu.

web
design
e-shop
flex
Web
Web

Webové stránky na míru.

Od jednostránkových microsites přes korporátní weby po rozsáhlé informační portály. V oblasti tvorby webových stránek umíme doslova všechno. Výsledky nejsou jen dobré, jsou skvělé.

Co vám můžeme nabídnout?

Korporátní webové stránky

V oblasti tvorby korporátních (firemních) webových stránek jsme opravdoví profíci! Podívejte se na naše portfolio, které vás jistě přesvědčí. Tvorba korporátního webu vyžaduje nejen unikátní grafiku na míru a dodržování korporátní identity, ale samozřejmě také preciznost a vysoké požadavky na stabilitu, rychlost, bezpečnost. Struktura korporátního webu musí být jasná, srozumitelná, intuitivní a minimalistická. Na základe důkladné analýzy vždy navrhujeme individuální řešení tak, aby web odpovídal aktuálním trendům a byl co nejvíce konkurenceschopný.

Webové stránky pro státní a veřejné instituce a organizace

Webové stránky pro státní organizace a veřejné instutuce mají svoje specifikum. Např. víte, že podle zákona č. 99/2019 Sb. státní a samosprávné instituce musí provozovat přístupný web podle nové normy WCAG 2.1.Za přístupný web lze dnes považovat takový web, který bude návštěvník s těžkým zdravotním postižením schopen i přes svůj zdravotní handicap efektivně používat. Pomůžeme vám, poradíme a navrhneme řešení přímo pro vás. Naše zkušenosti spojíme s vašimi požadavky i se zaměřením a typem organizace.

Webové stránky pro neziskové organizace

Pro neziskové organizace web je především nástrojem komunikace s institucemi a případnými dárci. Plnění grantových podmínek či vztahy se sponzory často záleží na srozumitelnosti a správnosti webových stránek. Důležitým faktorem je také jednoduchost redakčního systému, aby organizace byla schopna svůj web dlouhodobě spravovat. Všem neziskovým organizacím, charitativním sdružením, sportovním klubům pomáháme bezplatným dotačním poradenstvím s následnou možností financování tvorby webových stránek prostřednictvím regionálních či celostátních kreativních voucherů.

E-shop
E-shop

E-shop, který bude prodávat.

Každý e-shop děláme unikátní, tak aby splňoval požadavky vašich zákazníků.

Co vám můžeme nabídnout?

Řešení na míru

Zapomeňte na grafické šablony. Když na míru, tak na míru. My se ve všem přizpůsobujeme vám: ať už jde o design nebo funkce. Uživatelské prostředí, fotografie, popisky, prodejní argumenty a mnoho dalšího se musí přizpůsobit vašemu podnikání, nikoliv naopak.

Napojení na jakýkoliv informační systém

Postaráme se o exporty objednávek, příjemky a výdejky, sklady či napojení na prodejny a pokladny. Jde o jednu z nejdůležitějších funkcí e-shopu, jelikož znatelně šetří práci a eliminuje možnost chyb při předávání dat mezi systémy.

Analytika obchodu

Abyste se nerozhodovali jen na základě své intuice, určitě doporučujeme využít celou řadu analytických a marketingových nástrojů, které Vám můžeme nabídnout. Mimochodem naše e-shopy dosahují i několikanásobku průměrného konverzního poměru.

Prodej do zahraničí

Umíme nastavit multijazyčnost, multiměnovost, rozdílné DPH a jednoduše se poradíme i se zpracováním zahraničních on-line plateb. Vaši případnou expanzi na zahraniční trh vždy uvítáme a jsme na ni připraveni.

Vizuální identita
Vizuální identita

Vizuální identita

Navrhneme pro Vás poutavé firemní logo, základní logomanuál nebo celou vizuální identitu. tak, abyste působili profesionálně a důvěryhodně.

Co vám můžeme nabídnout?

Vizuální identita není jen o logu

Ano, logo je nejdůležitější, ale ani zdaleka jediným prvkem vizuální identity. Kromě něj je nutné nadefinovat a navrhnout také řadu dalších prvků, ke kterým patří barevné schéma, typologie nebo doprovodné ilustrace, označení provozovny, sociální sítě, piktogramy a hlavičky dokumentů.

Kvalitní brandmanuál je základ

Brandmanuál je základem každé firemní identity. Jedná se o dokument nebo spíše soubor pravidel, který slouží k definici toho, jak prezentovat firmu navenek a jak správně používat logo, typografii nebo barvy. Díky brandmanuálu předejdete vizuálnímu chaosu.

Zapamatovatelný design

Navrhneme Vám atraktivnímu, funkční a hlavně zapamatovatelný design. Odlišíme vás od konkurence a zvýšíme povědomí o vaší značce. Nečekejte, až se vaše značka vybuduje a rozšíří sama! Kontaktujte nás.

PŘIPRAVENI NA SPOLUPRÁCI?

Pojďme se sejít u dobré kávy.

Pomůžeme na cestě k vaší digitální budoucnosti. Stačí se ozvat.