O NÁS

Jsme tým kreativců a inovátorů.

O NÁS

Proč si klienti vybírají naši agenturu?

Myslíme jinak a jednáme odvážně. Máme klienty, kteří mají velké ambice, chtějí nacházet nové cesty na trhu – a proto jsou odvážní. Stejně jako my.
Máme rádi důkladnou a precizní práci. Naše postupy jsou nutně systematické. Pro naše projekty nikdy nepoužíváme jednoduché šablony, tvorba grafického návrhu vždy probíhá na základě Vámi zadaných specifikací.
S námi ušetříte tisíce. Naším cílem je nabídnout Vám co nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.

Hodnoty, které nás posouvají kupředu

Ve společnosti Flex Digital Agency sdílí všichni zaměstnanci čtyři základní hodnoty. Tyto hodnoty tvoří kořeny naší podnikové kultury.

Integrita

Vždy plníme své závazky. Chováme se otevřeně a čestně. Vytváříme důvěru na základě cti a odpovědnosti.

Inovativnost

Využitím vlastních bohatých znalosti a zkušenosti uplatňujeme na trhu nové služby, produkty a aplikace

Kvalita

Dbáme na osobní odpovědnost za kvalitu námi poskytovaných služeb.

Udržitelnost

Chováme se ekologicky a poskytujeme svým zákazníkům řešení, která zvyšují udržitelnost jejich fungování

Pár slov jednatele

"Jsem rád, že ke mně mají Češi důvěru i přesto, že jsem cizinec."

Ahoj, jmenuji se Elčin Huseynli. Jsem majitelem společnosti Flex Digital Agency. To jsem já – osoba, kterou uvidíte na našem prvním pracovním setkání. A já jsem ten, kdo otevře vašemu podnikání možnosti digitálního světa. Nejdříve ze všeho se ale Vám představím a ve zkratce o sobě něco řeknu.

Tvorbou webových stránek se zabývám od roku 2011, od té doby, co jsem se přestěhoval do České republiky. Svět digitálních technologií mě ale zajímal vždy, právě proto jsem vystudoval bakalářský program „Automatizace obchodních procesů“. Automatizace umožňuje rozvíjet se v moderním a rychle se měnícím světě, a je předpokladem pro úspěšný rozvoj společnosti v jakémkoli odvětví. Toto povolání mi ale neumožňovalo plně využívat mou kreativitu. Tvořivost byla vždy nedílnou součástí mého života.

Velká touha po spojení těchto dvou sfér mého života mě dovedla k založení společnosti Flex Digital Agency. Flex spojuje kreativní nápady, nové myšlenky a technologickou vyspělost. Název společnosti je odvozen od slova „FLEXibilita“, což znamená dokonalé přizpůsobení se. Přizpůsobit se potřebám zákazníka, situacím a úkonům je naším hlavním cílem.

Dnes Flex tvoří tým vývojářů, designérů a marketérů. Převážně externích. Tím dosahujeme nižších nákladů než konkurence, což nám umožnuje nabízet výrazně lepší ceny. Pokud je něco potřeba udělat, tak neřešíme víkend nebo svátek. Chceme zajistit konkurenceschopnost nejen sobě, ale i svým zákazníkům. Chceme byt kreativní, inovativní a technologicky vyspělé. A jde nám to skvěle!