O NÁS

Jsme tým kreativců a inovátorů.

O NÁS

Proč si klienti vybírají naši agenturu?

Myslíme jinak a jednáme odvážně. Máme klienty, kteří mají velké ambice, chtějí nacházet nové cesty na trhu – a proto jsou odvážní. Stejně jako my.
Máme rádi důkladnou a precizní práci. Naše postupy jsou nutně systematické. Pro naše projekty nikdy nepoužíváme jednoduché šablony, tvorba grafického návrhu vždy probíhá na základě Vámi zadaných specifikací.
S námi ušetříte tisíce. Naším cílem je nabídnout Vám co nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.

Team Illustration

Hodnoty, které nás posouvají kupředu

Ve společnosti Flex Digital Agency sdílí všichni zaměstnanci čtyři základní hodnoty. Tyto hodnoty tvoří kořeny naší podnikové kultury.

Integrita

Vždy plníme své závazky. Chováme se otevřeně a čestně. Vytváříme důvěru na základě cti a odpovědnosti.

Inovativnost

Využitím vlastních bohatých znalosti a zkušenosti uplatňujeme na trhu nové služby, produkty a aplikace.

Kvalita

Dbáme na osobní odpovědnost za kvalitu námi poskytovaných služeb.

Udržitelnost

Chováme se ekologicky a poskytujeme svým zákazníkům řešení, která zvyšují udržitelnost jejich fungování.

Pár slov jednatele

"Jsem rád, že ke mně mají Češi důvěru i přesto, že jsem cizinec."

Webdesignem se zabývám od roku 2011, pracoval jsem proruskou společnost, která tvořila webové stránky pro velké průmyslové holdingy a korporace. V roce 2013 jsem se přestěhoval do Česka, zde jsem nejprve pracoval pro zahraniční firmy, ale pak můj neobvyklý pohled na věci a mezinárodní zkušenosti začaly přitahovat i české firmy. Ovšem, bylo mi jasné, že v korporátní firmě budu vždy jen zaměstnanec který se musí pohybovat mezi úzkými mantinely kompetencí..
Já jsem ale měl chuť předávat své znalosti, prosazovat své hodnoty a priority při práci s klientem. Měl jsem potenciál nabídnout klientům opravdu něco nového. A tak vznikla digitální agentura Flex Digital Agency – agentura, která má za cíl posunout váš byznys o level výš.
Flex spojuje kreativní nápady, nové myšlenky a technologickou vyspělost. Název společnosti je odvozen od slova „FLEXibilita“, což znamená pružnost, dokonalé přizpůsobení se. Klientovi se přizpůsobujeme v maximální možné míře: jsme schopni vytvořit web za 5 dní, jsme k dispozici kdykoli během dne nebo v noci, schůzku si můžeme domluvit ve večerních hodinách, neřešíme víkend nebo svátek. A pracujeme transparentně!
Dnes Flex tvoří tým vývojářů, designérů a marketérů. Převážně externích. Tím dosahujeme nižších nákladů než konkurence, což nám umožnuje nabízet výrazně lepší ceny. Pro startupy a začínající podnikatele máme možnost splátek bez navýšení. Jsme tu proto, aby kvalitní webové stránky byly přístupné všem podnikatelům. Chceme zajistit konkurenceschopnost nejen sobě, ale i svým zákazníkům. Chceme byt kreativní, inovativní a technologicky vyspělé.
A jde nám to skvěle!