Služby

Vytvoříme vám kvalitní web - multijazyčnost, responzivní design, rychlost, čistá grafika, promyšlené UX. Vybudujeme funkční firemní identitu, připravíme veškeré firemní tiskoviny. Zpracujeme vaší firemní video. Postaráme se o kompletní správu vašich sociálních sítí. Naplánujeme obsah, vytvoříme příspěvky, nastavíme kampaně. Společně posuneme váš byznys o level výš!

Webové stránky

Nechceme vytvářet průměrné weby, chceme zajistit váš úspěch moderním vzhledem a funkčnosti. Máme roky zkušenosti a skvělé reference. Pracujeme bez šablon.

E-shopy

Investice do kvalitního a vkusného e-shopu je v dnešní době rozhodně krokem vpřed. Společně dosáhneme lepších výsledků díky e-shopu, který opravdu prodává a plní svůj účel.

Grafický design

Náš grafický tým pro Vás vytvoří kvalitní a moderní tiskové i prezentační materiály s důrazem na osobitost, zapamatovatelnost a vhodnost pro Váš konkrétní účel.

Videa

Žijeme v digitálním světě, proto i my nabízíme moderní prezentaci. Vytvoříme motion design a pohyblivou grafiku. Pomůžeme Vám efektivně využívat video marketing.

Sociální sítě

Efektivní správa sociálních síti Vám zvýší tržby! Vaši značku zaktivujeme všude tam, kde to bude přínosné. Navrhneme komunikační strategii, rozšíříme povědomí o vaší značce.

Branding

Na trhu, kde existuje celá řada obdobných produktů, se stává jejich prezentace konkurenční výhodou, znakem profesionality, progrese, péče o vlastní dílo.

Proč spolupracovat s Flex Digital Agency?

Nechceme psát klasické texty o tom, proč je v dnešní době tak důležité mít kvalitní web. Zřejmě to moc dobře víte i bez naších argumentů. Místo toho chceme zdůraznit, čím se lišíme od ostatních firem a proč jít na tvorbu webu s námi.

Jedinečný produkt

Pracujeme bez šablon. Vždy dostanete originální web. Nezáleží na ceně. 5 tisíc nebo 50. Stejně vždy dostanete jedinečný produkt.

Moderní technologie

Všechno potřebuje update. Proto sledujeme aktuální trendy, neustále se vzděláváme a inspirujeme se, jak naši práci dělat ještě lépe.

Cenová dostupnost

Díky Webflow jsme schopni nabídnout kvalitní web za málo peněz. V průběhu práce nikdy nezvyšujeme dodatečně cenu oproti schválené cenové nabídce.

Pracujeme transparentně

Dostanete pracovní verzi Vašeho webu a budete moci kdykoliv nahlédnout do procesu. Už žádné sliby a kecy, pracujeme transparentně.