Služby

Vytvoříme vám kvalitní web - multijazyčnost, responzivní design, rychlost, čistá grafika, promyšlené UX. Vybudujeme funkční firemní identitu, připravíme veškeré firemní tiskoviny. Zpracujeme vaší firemní video. Postaráme se o kompletní správu vašich sociálních sítí. Naplánujeme obsah, vytvoříme příspěvky, nastavíme kampaně. Společně posuneme váš byznys o level výš!

Firemní a produktové weby

Specializujeme se na tvorbě webů pro malé a střední podniky. Navrhujeme, implementujeme a dodáváme firemní weby včetně systému pro správu obsahu (CMS).

E-shopy na míru

Malé i velké e-shopy, s možností importu a exportu, automatické synchronizace, odesílání produktů na Google Product Feed, Dropshipping, napojení na platební brány.

Webové aplikace

Vytváříme komplexní webové aplikace na klíč a přesně podle přání klientů. Android: Java, Kotlin. MVP. iOS: Swift, Objective-C. SDK, AutoLayout, PromiseKit, SwiftyStore.

Videa

Žijeme v digitálním světě, proto i my nabízíme moderní prezentaci. Vytvoříme motion design a pohyblivou grafiku. Pomůžeme Vám efektivně využívat video marketing.

Online marketing

Webová analytika, SEO, PPC reklama, správa sociálních sítí, email marketing, školení. Přivedeme na váš web cílenou návštěvnost, kterou bude zajímat vaše nabídka produktů či služeb.

Vývoj software na zakázku

Vytváříme marketingové a obchodní systémy, objednávkové systémy a konfigurátory, rezervační a registrační systémy, logistické, řídící a plánovací ERP systémy malého i velkého rozsahu

Proč spolupracovat s Flex Digital Agency?

Nechceme psát klasické texty o tom, proč je v dnešní době tak důležité mít kvalitní web. Zřejmě to moc dobře víte i bez naších argumentů. Místo toho chceme zdůraznit, čím se lišíme od ostatních firem a proč jít na tvorbu webu s námi.

Jedinečný produkt

Pracujeme bez šablon. Vždy dostanete originální web. Nezáleží na ceně. 5 tisíc nebo 50. Stejně vždy dostanete jedinečný produkt.

Moderní technologie

Všechno potřebuje update. Proto sledujeme aktuální trendy, neustále se vzděláváme a inspirujeme se, jak naši práci dělat ještě lépe.

Cenová dostupnost

Díky Webflow jsme schopni nabídnout kvalitní web za málo peněz. V průběhu práce nikdy nezvyšujeme dodatečně cenu oproti schválené cenové nabídce.

Pracujeme transparentně

Dostanete pracovní verzi Vašeho webu a budete moci kdykoliv nahlédnout do procesu. Už žádné sliby a kecy, pracujeme transparentně.