Webové stránky Carlsbad Reality

Klient
Carlsbad Investment
Doba realizace
3 měsíce
Poskytnuté služby
Výzva

Projekt tvorby webových stránek pro realitní kancelář Carlsbad Reality byl zaměřen na vytvoření moderního a efektivního webu, který bude sloužit jako online prezentace společnosti a nabídka nemovitostí.

Řešení

Technické řešení webových stránek bylo založeno na platformě Webflow. Díky Webflow jsme dokončili celý projektu během necelých 3 měsíců. Webflow je zároveň velmi bezpečnou platformou, která poskytuje vysokou úroveň zabezpečení. Barevné schéma webu je založeno na tlumených odstínech, které dodávají stránkám profesionální a seriózní vzhled. Písmo je vybráno tak, aby bylo čitelné na všech zařízeních, což zlepšuje uživatelský zážitek.

Výsledek

Výsledkem naší práce je moderní a přehledný web, který odpovídá požadavkům realitní kanceláře Caslbad Reality. Webové stránky jsou příjemné na pohled a uživatelsky přívětivé, a nabízejí široké spektrum informací o společnosti a aktuální nabídce nemovitostí. Věříme, že nový web bude prospěšný pro rozvoj realitní kanceláře Carlsbad Reality a že poskytne uživatelům efektivní nástroj pro prohlížení a vyhledávání nemovitostí.

Galerie

No items found.
PŘIPRAVENI NA SPOLUPRÁCI?

Pojďme se sejít u dobré kávy.

Pomůžeme na cestě k vaší digitální budoucnosti. Stačí se ozvat.